Vibrator Lelo Ina 3 Seafom

31,000 LEK

Vibratori i lepurit i vlerësuar nga kritikët është përmirësuar! I bërë nga silikoni më i lëmuar, INA 3 është stimuluesi i përsosur i dyfishtë për të arritur kulmin e kësaj trilogjie.

Availability: Në gjendje SKU: 450000060131 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori silikoni i ripenisikueshëm me stimulim të dyfishtë LELO Ina 3 është rikthyer dhe më i fortë se kurrë: lodra juaj e preferuar e seksit me lepur ka ndryshuar. Eksploroni trupin tuaj me këtë masazhues të bukur me veprim të dyfishtë që mban 30% më shumë fuqi, një gamë më të gjerë intensiteti, me dhjetë cilësime të ndryshme vibruese që do të stimulojnë pikën G dhe klitorisin tuaj si kurrë më parë. Bëhuni intim me veten dhe trupin tuaj dhe shikoni teksa zbuloni një ekuilibër të ri, më të thellë.

Lodra seksuale e lepurit e vlerësuar nga kritikët është përmirësuar! I bërë nga silikoni më i lëmuar i sigurt për trupin në tre ngjyra të reja mahnitëse, INA™ 3 është masazhuesi i përsosur me veprim të dyfishtë që do t’ju lejojë të arrini një rezultat të lumtur.
Me dhjetë mënyra të shkëlqyera vibrimi, stimulim të brendshëm të pikës G dhe stimulim të jashtëm të klitorisit tuaj – shijoni gëzimin e fuqisë ngazëllyese dhe çlironi të gjitha frenimet tuaja të ngulitura.

GAME MË E GJERË INTENSITETET
Për shkak se nuk ka gjë të tillë si kënaqësi e tepërt, ne e kemi rritur gamën në 10.

FUQI SHTESË
30% më shumë fuqi për dridhje më intensive dhe më të thella.

SHKARKUES SHTESË GJATE GJATE
Jetëgjatësi më e gjatë e baterisë për të shijuar orë e orë të tëra kënaqësie.

E RIKARKUESHME – më shumë energji, më pak bujë
10 CILËSIMET E GJITHSHME TË VIBRIMIT – nga një zhurmë ngacmuese në një puls të kënaqshëm
E skalitur për kënaqësinë tuaj – goditje e dyfishtë: zhbllokon si pikën G ashtu edhe orgazmën klitorale
100% I papërshkueshëm nga uji – perfekt për banjë dhe dush
SHKARKUES SHTESË GJATE – kohë më e gjatë për kënaqësi
SILIKON EKSTRA-SOFT – silikoni premium ultra i lëmuar që është tepër i butë në prekje

Specifikimet

Materialet: Silikoni i sigurt për trupin, ABS
Madhësia: 200 x 65 x 45 mm / 7,9 x 2,5 x 1,7 inç
Gjatësia e futur: 110 mm / 4,3 in
Pesha: 150 g / 0,33 lb
Bateria: Li-lon 520mA 3.7V
Karikimi: 2 orë në 5.0V 500 mAh
Koha e përdoruesit: Deri në 2 orë
Gatishmëria: 90 ditë
Frekuenca: 60 Hz
Ndërfaqja: 4-butona
Në kutinë

INA™ 3
Kordoni i penisikimit USB
Qese magazinimi saten
Karta e regjistrimit të garancisë
Manuali i detajuar i udhëzimeve

Vibrator Lelo Ina 3 Seafom

31,000 LEK

In stock