VIBRATOR LATETOBED

2,810 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-807 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator ka dridhje të fuqishme dhe një formë që lejon stimulimin në G-spot dhe klitoris njëkohësisht, perfekt për stimulim të dyfishtë.
Falë silikonit me cilësi të lartë Emery është i butë dhe shumë fleksibël, lehtëson dhe rrit kënaqësinë për depërtim. Ka një stimulues klitoris me një formë unike, ideale për të shumëzuar kënaqësinë me dy.

VIBRATOR LATETOBED

2,810 LEK

Out of stock