Vibrator Latetobed Zigor

1,740 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-815 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zigor, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosur dhe gjysëm realiste me të cilën të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël.

Vibrator Latetobed Zigor

1,740 LEK

Out of stock