Vibrator Latetobed Leam

6,560 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-820 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një vibrator elegant, sensual dhe i këndshëm. Leam ka 12 funksione dridhje super të fuqishme, një stimulues klitoral dhe një silikoni me cilësi të lartë të butë dhe të butë që lehtëson dhe rrit kënaqësinë në depërtim. Trupi i saj i lakuar është ideal për të arritur në pikën tuaj G.

Vibrator Latetobed Leam

6,560 LEK

In stock