Vibrator Latetobed Donny

1,950 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-814 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Donny, një vibrator i vogël me 10 funksione dridhje me një formë të jashtëzakonshme të rrumbullakosura me të cilën mund të shijohet si asnjëherë më parë. Ka silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe shumë fleksibël, perfekt për një futje shtesë të këndshme.

Vibrator Latetobed Donny

1,950 LEK

Out of stock