VIBRATOR LATETOBED DEFIANT

3,350 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-823 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Falë silikonit me cilësi të lartë Defiant është i butë dhe shumë fleksibël, lehtëson dhe rrit kënaqësinë në depërtim. Ka dridhje të fuqishme dhe një formë ideale për stimulim në pikën G dhe klitoris.

VIBRATOR LATETOBED DEFIANT

3,350 LEK

In stock