-30%

Vibrator L’amour Tyro

Çmimi origjinal qe: 17,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,320 LEK.

Spirit është një vibrator luksoz Rabbit dhe i krijuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht. Vibratori ka dy motorë të cilët mund t’i kontrolloni individualisht dhe në fund të vibratorit do të gjeni një dritë LED që tregon saktësisht se çfarë po bëni.

Availability: Në gjendje SKU: 10RRRRCAZ Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijojeni së bashku këtë set L’amour prej 2 pjesësh! Ky grup përfshin vibratorin Spirit Rabbit dhe unazën e penisit vibrues Tyro.

Spirit është një vibrator luksoz Rabbit dhe i krijuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht. Vibratori ka dy motorë të cilët mund t’i kontrolloni individualisht dhe në fund të vibratorit do të gjeni një dritë LED që tregon saktësisht se çfarë po bëni. Falë madhësisë së tij kompakte dhe silikonit ultra të butë, Spirit është krejtësisht i menaxhueshëm. Kaloni lehtësisht midis 10 cilësimeve të dridhjeve dhe 2 modeleve të dridhjeve dhe zbuloni të preferuarin tuaj, mundësitë janë të pafundme! Spirit është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon magnetike USB të përfshirë.

Gjatësia: 18 cm
Thellësia e futjes 10.5 cm.
Diametri minimal 2.6 cm
Diametri maksimal: 3.6cm

Tyro është një unazë vibruese emocionuese e penisit dhe siguron një ereksion më të gjatë dhe më të vështirë. 10 cilësimet e fuqishme të vibrimit stimulojnë në mënyrë optimale si penisin ashtu edhe klitorisin. Vendoseni unazën mbi penis dhe ndizni lehtësisht unazën e penisit me butonin e shtypjes. Materiali është silikoni i butë dhe elastik, kështu që përshtatet pothuajse me çdo penis. Unaza e penisit është e papërshkueshme nga uji dhe e ripenisikueshme me kabllon magnetike USB të përfshirë.

Diametri: 3-4,5 cm

Pas përdorimit, pastroni lodrat me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajini me një leckë pa garzë.

Vibrator L’amour Tyro

Çmimi origjinal qe: 17,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,320 LEK.

In stock