-5%

Vibrator LADY BI kuqe

14,155 LEK

A ka rëndësi madhësia? Varet se çfarë dëshironi. Nëse dëshironi të jeni më të lagësht, më të ndezur dhe të përjetoni ndjesi më të thella se kurrë më parë, atëherë dëshironi një atmosferë të gjatë dhe të fortë që do të godasë pikën tuaj a, zonën afër qafës së mitrës që është treguar se rrit zgjimin. .

Availability: Në gjëndje SKU: 1211006 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË VIBRATOR ME VEPRIM TË DYFISHTË A-POT
A ka rëndësi madhësia? Varet se çfarë dëshironi. Nëse dëshironi të jeni më të lagësht, më të ndezur dhe të përjetoni ndjesi më të thella se kurrë më parë, atëherë dëshironi një atmosferë të gjatë dhe të fortë që do të godasë pikën tuaj a, zonën afër qafës së mitrës që është treguar se rrit zgjimin. .

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË VIBRATOR TË FUQYSHËM TË DYFISHT?
Ne morëm dy motorë të fuqishëm, gjëmues dhe i vendosëm në një dizajn të gjatë dhe të fortë, për adhuruesit e madhësisë që dëshirojnë stimulim të dyfishtë. Keni nevojë për presion më të fortë mbi klitkun tuaj për t’ju çuar atje ku po shkoni? Ne kemi përshtatur teknologjinë tonë të nënshkrimit FlexiFUN™ për ta bërë LADY BI fleksibël-por jo shumë fleksibël, kështu që ju mund të shijoni një presion më intensiv nga një bosht që përshtatet me lëvizjen tuaj. Plus, gjatësia ju jep më shumë opsione për lojë, pavarësisht nëse kjo do të thotë të vibroni pikën e një eksitimi ose thjesht të keni lëvizshmëri më të madhe.

Vibrator LADY BI kuqe

14,155 LEK

In stock