Vibrator LADY BI blu

14,900 LEK

A ka rëndësi madhësia? Varet se çfarë dëshironi. Nëse dëshironi të jeni më të lagësht, më të ndezur dhe të përjetoni ndjesi më të thella se kurrë më parë, atëherë dëshironi një atmosferë të gjatë dhe të fortë që do të godasë pikën tuaj a, zonën afër qafës së mitrës që është treguar se rrit zgjimin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1211056 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A ka rëndësi madhësia? Varet se çfarë dëshironi. Nëse dëshironi të jeni më të lagësht, më të ndezur dhe të përjetoni ndjesi më të thella se kurrë më parë, atëherë dëshironi një atmosferë të gjatë dhe të fortë që do të godasë pikën tuaj a, zonën afër qafës së mitrës që është treguar se rrit zgjimin.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË VIBRATOR TË FUQYSHËM TË DYFISHT?
Ne morëm dy motorë të fuqishëm, gjëmues dhe i vendosëm në një dizajn të gjatë dhe të fortë, për adhuruesit e madhësisë që dëshirojnë stimulim të dyfishtë. Keni nevojë për presion më të fortë mbi klitkun tuaj për t’ju çuar atje ku po shkoni? Ne kemi përshtatur teknologjinë tonë të nënshkrimit FlexiFUN™ për ta bërë LADY BI fleksibël-por jo shumë fleksibël, kështu që ju mund të shijoni një presion më intensiv nga një bosht që përshtatet me lëvizjen tuaj. Plus, gjatësia ju jep më shumë opsione për lojë, pavarësisht nëse kjo do të thotë të vibroni pikën e një eksitimi ose thjesht të keni lëvizshmëri më të madhe.

ME THON MË SHUMË PËR PIKËN A!
Është një zonë në pjesën e pasme të vaginës, afër qafës së mitrës. Masazhimi i tij rrit zgjimin fizik dhe lubrifikimin, kështu që padyshim që është shumë argëtuese. Ju duhet një shtrirje më e gjatë për ta stimuluar atë, ku hyn boshti i gjatë i LADY BI. Kjo është ajo që e bën LADY BI vibratorin përfundimtar të pikës A me fuqi shtesë.

A MUND TË KONTROLLOJ LIBRIMET NË BOSHT DHE ZGJATIMIN E CLITIT VENDOSUR?
Ju vini bast! Ju gjithashtu mund të ruani kombinimin tuaj të preferuar të dridhjeve të këtij vibratori me një pikë. Thuaj se ju pëlqen dridhja e ulët dhe e zhurmshme nga boshti dhe një model dridhjeje ngacmues kundër klitës: është e lehtë ta vendosni LADY BI në mënyrë që të ndizet gjithmonë në ato cilësime! Për të ruajtur në mënyrë të sigurt lodrën tuaj, LADY BI ka gjithashtu një bllokues praktik udhëtimi.

Fuqia I ripenisikueshëm (me tregues të nivelit të penisikimit)

Lëvizja 6 shpejtësi dhe 6 modele

Funksione Funksioni i Kujtesës dhe Kyçja e Udhëtimit

Dimensionet 22,1 cm dhe Ø 1,9 – 4,5 cm

Pesha 296 g

Jetëgjatësia e baterisë 30-60 minuta

Vibrator LADY BI blu

14,900 LEK

Out of stock