Vibrator klitori Pretty Love

4,500 LEK

Ky vibrator flutur mund të vishet lehtësisht dhe ka transportueshmëri që ju lejon ta çoni kudo që keni nevojë për kënaqësi të menjëhershme. 10 mënyra të ndryshme dridhjesh ofrojnë një model të ndryshëm që do t’i japë përdoruesit e tij një shumëllojshmëri ndjesish.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4944 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator flutur mund të vishet lehtësisht dhe ka transportueshmëri që ju lejon ta çoni kudo që keni nevojë për kënaqësi të menjëhershme. 10 mënyra të ndryshme dridhjesh ofrojnë një model të ndryshëm që do t’i japë përdoruesit e tij një shumëllojshmëri ndjesish. Ju lutemi vini re se plumbi kërkon 1x bateri AAA (nuk përfshihet). Rripat rreth vibratorit janë të rregullueshme.

Vibrator klitori Pretty Love

4,500 LEK

In stock