Vibrator klitori Naughty Hat Christmas

7,000 LEK

Me këtë kapelë vibruese do të jeni patjetër në Listën e Naughty të Santa! Rimba’s Naughty Hat ju ofron 3 shpejtësi të ndryshme dhe 7 modele vibrimi.

Availability: Në gjëndje SKU: 2592 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë kapelë vibruese do të jeni patjetër në Listën e Naughty të Santa! Rimba’s Naughty Hat ju ofron 3 shpejtësi të ndryshme dhe 7 modele vibrimi. Hiqni kapakun e bardhë në fund të vibratorit për të zbuluar një stimulues klitorial. Stimuluesi i klitorit ka 5 mënyra të ndryshme rruaza rrotulluese, të cilat simulojnë një stimulim të lëpirjes. Naughty Hat mund të kontrollohet lehtësisht nga butonat mbi kapakun e bardhë. Shtypni një nga dy butonat për 3 sekonda për ta ndezur dhe fikur, shtypni pak për të kaluar në modalitetin tjetër.

Naughty Hat është dhurata perfekte e Krishtlindjeve që padyshim do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve në dyqanin ose dyqanin tuaj në internet.

Tani është koha për të bërë keq!

Koha e karikimit: 90 minuta
Koha e përdoruesit: 40 minuta

Vibrator klitori Naughty Hat Christmas

7,000 LEK

In stock