Vibrator King Cock (with balls) 9”

4,400 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: PD-5409-22 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Çdo venë, çdo bosht dhe çdo kokë është krijuar me vëmendje të hollësishme në detaje për t’ju dhënë përvojën më të gjallë të imagjinuar. Boshtet e mundshme ju lejojnë të përkulni zhurmën e duhur për t’u përshtatur me konturet e trupit tuaj, ndërsa motori i fuqishëm ju fshikullon. Bazat super-të forta të heqshme të thithjes ngjiten në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe i bëjnë të gjithë vibratorët King King Cock të pajtueshëm. Ju madje mund t’i merrni këto vibra të papërshkueshëm nga uji në dush, vaskë të nxehtë, ose banjë dhe ta ktheni kohën e banjës në kohën e lojës!