VIBRATOR KING COCK STIFFY 5” (KAFE)

3,840 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: PD-5520-29 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kur jeni duke kërkuar një vibe realiste që është gjithmonë e gatshme për veprim, Vibrating Stiffy i King Cock është zgjedhja e përsosur për kënaqësinë maksimale! Kjo dildo e gjallë është bërë në Amerikë dhe përmban një vibrator të fuqishëm shumëplanësh që jep emocione të mendjes. Sshtë pa ftalate, e sigurt për trupin dhe ndjehet edhe më mirë sesa gjëja e vërtetë! Provojeni në dush ose banjë dhe kthejeni kohën e banjës në kohë kënaqësie.

VIBRATOR KING COCK STIFFY 5” (KAFE)

3,840 LEK

Out of stock