Vibrator King Cock Realistic Vibe 9”

3,800 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: PD-5404-22 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çdo gjë është krijuar me vëmendje të hollësishme në detaje për t’ju dhënë përvojën më të gjallë të imagjinuar. Boshtet e mundshme ju lejojnë të përkulni zhurmën e duhur për t’u përshtatur me konturet e trupit tuaj, ndërsa motori i fuqishëm ju fshikullon. Bazat super-të forta të heqshme të thithjes ngjiten në pothuajse çdo sipërfaqe të sheshtë dhe i bëjnë të gjithë vibratorët King King Cock të pajtueshëm. Ju madje mund të merrni këto vibra të papërshkueshëm nga uji në dush, vaskë të nxehtë, ose banjë dhe ta kthejnë kohën e banjës në kohën e lojës!

Vibrator King Cock Realistic Vibe 9”

3,800 LEK

In stock