Vibrator KING COCK 6 VIBRATING STIFFY FLESH

4,500 LEK

Nese jeni duke kerkuar per nje vibrator realistik dhe gati per aksion, King Cock Vibrating Stiffy eshte zgjedhja perfekte. Dildo me pamje reale prodhuar ne amerike me vibrime te fuqishme me ritme te ndryshme. Provojeni ne dush ose vaske per eksperienca te reja. Diametri: 4.2 cm Gjatesia: 17,8 cm cm Gjatesia e penetrueshme: 15 cm;

Availability: Në gjëndje SKU: 00903981 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nese jeni duke kerkuar per nje vibrator realistik dhe gati per aksion, King Cock Vibrating Stiffy eshte zgjedhja perfekte. Dildo me pamje reale prodhuar ne amerike me vibrime te fuqishme me ritme te ndryshme. Provojeni ne dush ose vaske per eksperienca te reja. Diametri: 4.2 cm Gjatesia: 17,8 cm cm Gjatesia e penetrueshme: 15 cm;