Vibrator JOUPIE

3,700 LEK

Dizajni elegant dhe cilësia e lartë “Made in Germany” vijnë së bashku me një çmim të volitshëm. JOUPIE është një mini vibrator i hollë dhe kompakt me bateri, me funksionalitet të thjeshtë dhe një cilësim dridhjeje emocionuese

Availability: Në gjëndje SKU: 18401 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

VIBRATOR ME BATERIA E HOLLA
Dizajni elegant dhe cilësia e lartë “Made in Germany” vijnë së bashku me një çmim të volitshëm. JOUPIE është një mini vibrator i hollë dhe kompakt, me bateri, me funksionalitet të thjeshtë dhe një cilësim dridhjeje emocionuese, i programuar për të emocionuar herë pas here. I bërë nga silikoni i klasës mjekësore dhe i pajisur me një motor cilësor të fuqishëm, është vibratori më i hollë FUN FACTORY (diametri 2,5 cm). Stimulon përdoruesit dhe çiftet e vetme me majën e saj të lakuar butësisht, e gjitha kjo pa i dëmtuar buxhetin tuaj!

Vibratori i hollë që funksionon me bateri JOUPIE nxjerr një dashuri për jetën. Me majën e saj të lakuar butësisht, ajo di si të kënaqet në vend dhe çmimi i saj i pakrahasueshëm e bën atë një lodër bazë të stilit të jetës, e përshtatshme për këdo dhe këdo. Një kthesë e thjeshtë e komandimit “EASY TWIST”, dhe JOUPIE është gati për aventura intensive të pasionit vibrues. Falë funksionimit të baterisë, është gati për të dalë menjëherë!

Përdoret me bateri (me 2 bateri AA)

Lëvizja 1 shpejtësi

Dimensionet 18,2 cm, Ø 2,5 cm

Pesha 81 g

Vibrator JOUPIE

3,700 LEK

In stock