Vibrator Jazz ROMP

10,100 LEK

Vibrator i butë për më shumë kënaqësi.

Vibrator lepuri ka 2 shtres silioni për ta bërë sipërfaqen më të butë dhe më të lëmuar për përdorim. Dizajni i saj i vecantë ka disa “gjurmë” për stimulimin e pikave sensitivE. Gjithashtu ka dhe 10module vibrimi që komandohen sipas dëshirës. Eshtë kundra ujit. Përfshihet në të dhe një penisikues USB.

Materiali: silikon

Përmasat: 21 x 3.6 x 7.1cm

Availability: Në gjendje SKU: 05980890000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i butë për më shumë kënaqësi.

Vibrator lepuri ka 2 shtres silioni për ta bërë sipërfaqen më të butë dhe më të lëmuar për përdorim. Dizajni i saj i vecantë ka disa “gjurmë” për stimulimin e pikave sensitivE. Gjithashtu ka dhe 10module vibrimi që komandohen sipas dëshirës. Eshtë kundra ujit. Përfshihet në të dhe një penisikues USB.

Materiali: silikon

Përmasat: 21 x 3.6 x 7.1cm

Vibrator Jazz ROMP

10,100 LEK

In stock