Vibrator Jane Trouble NALONE

9,200 LEK

Nalone Jane është një vibrator i veçantë që mund të përdoret në të dy anët. Koka e gjerë dhe e rrumbullakët është ideale për stimulim të jashtëm dhe masazhe, ndërsa ana tjetër mund të përdoret për stimulim të brendshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: E33408 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nalone Jane është një vibrator i veçantë që mund të përdoret në të dy anët. Koka e gjerë dhe e rrumbullakët është ideale për stimulim të jashtëm dhe masazhe, ndërsa ana tjetër mund të përdoret për stimulim të brendshëm. Të dy skajet kanë motorin e tyre që mund të përdoret veçmas. Çdo motor ka 7 cilësime të ndryshme të dridhjeve që rregullohen lehtësisht me butonat në pjesën e përparme. Vibratori Jane ndihet rehat falë materialit të butë silikoni. Pas përdorimit, pastroni tërësisht me ujë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë për higjienë të mirë.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 403 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi/shpejtësia e rregullueshme
Koha e veprimit – 120 min
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë e lehtë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 5.00 cm
Diametri minimal – 2,60 cm
Thellësia e futjes – 13,00 cm
Gjatësia – 23,00 cm
Diametri maksimal – 4,30 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 20