Vibrator JAM Lilac

3,100 LEK

Dhurata perfekte, lodra e parë ose atmosfera e udhëtimit, JAM është standardi i artë për vibratorët silikoni me madhësi xhepi.

Availability: Në gjendje SKU: 18601 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dhurata perfekte, lodra e parë ose atmosfera e udhëtimit, JAM është standardi i artë për vibratorët silikoni me madhësi xhepi.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTËSHËM VIBRATORIN JAM MINI?
I veshur me kreshta stimuluese të bëra nga silikoni prej kadifeje, JAM nuk është një mini vibrator i zakonshëm. Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar sipërfaqen me teksturë përgjatë zonave më të ndjeshme të partnerit tuaj ose duke përdorur majën e ngushtuar për të identifikuar vendin e përsosur, kjo lodër e vogël zgjeron mundësitë tuaja për lojë.

ÇFARË E BËN KËTË NJË VIBRATOR TË MIRË UDHETIMI?
Madhësia e vogël e JAM do të thotë që është e lehtë të futesh në një valixhe, çantë shpine apo edhe çantë pa sakrifikuar hapësirën për gjërat e nevojshme ose pa e rënduar çantën. Është gjithashtu i mrekullueshëm për kampingun, ndarjen e shtëpive, bujtinat ose çdo vend tjetër ku nuk do të keni domosdoshmërisht një vend privat për të ngarkuar atmosferën tuaj. Merr vetëm një bateri shtesë dhe je gati! E gjithë kjo e bëri JAM vibratorin e përsosur të udhëtimit.

Dimensionet 12,6 cm dhe Ø 1,9-3 cm

Pesha 67 g

Vibrator JAM Lilac

3,100 LEK

In stock