Vibrator IRRESISTIBLE Kissable pink

12,400 LEK

Edhe pse Kissable është pëshpëritëse e qetë, ne nuk mund të garantojmë se do të jeni. Kissable ka një bateri të ringarkueshme me një port magnetik ngarkimi USB dhe penisikues të përfshirë. Kur penisikohet plotësisht, do të zgjasë për 60 minuta.

Availability: Në gjendje SKU: 670000032484 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Edhe pse Kissable është pëshpëritëse e qetë, ne nuk mund të garantojmë se do të jeni. Kissable ka një bateri të ringarkueshme me një port magnetik ngarkimi USB dhe penisikues të përfshirë. Kur penisikohet plotësisht, do të zgjasë për 60 minuta. Kissable është 100% i papërshkueshëm nga uji – kështu që ju mund të ktheheni në përdorimin e kokës së dushit për atë për të cilën është krijuar. Është i butë në prekje, dizajni i butë dhe i papërshkueshëm nga uji është bërë nga silikoni i klasës mjekësore, duke e bërë Kissable të lehtë për t’u pastruar. Teknologjia e valëve ajrore pa prekje Koleksioni i papërmbajtshëm nuk është thjesht çdo koleksion lodrash seksi. Janë lodrat më të mira të seksit për femra në periudhën e tregut! Ajo që e bën kaq të veçantë Koleksionin Irresistible është se vibratori ynë klitoral është bërë nga silikoni i cilësisë së lartë dhe është i pajisur me teknologjinë tonë të valëve ajrore pa prekje. Koleksioni Irresistible është kombinimi ideal i teknologjisë së fundit, cilësisë së lartë, estetikës dhe dizajnit ergonomik. Teknologjia funksionon butësisht dhe në mënyrë indirekte, duke stimuluar klitorisin me 11 nivele të ndryshme intensiteti duke filluar nga super-i butë në të fuqishëm. Kjo lodër e dizajnuar bukur rrethon klitorisin tuaj pa e prekur atë dhe e stimulon atë nëpërmjet valëve të ajrit me presion të butë që krijon një dridhje unike depërtuese në inde që nuk mund të arrihet pa përdorimin e kësaj teknologjie. (Valët e zërit mund të udhëtojnë nëpër media të ndryshme, duke përfshirë lëngjet dhe trupat e ngurtë. Shpejtësia mesatare e përhapjes së tingullit në indet e trupit është 1540 m/s, shpejtësia e zërit gjithashtu ndryshon sipas mediumit nëpër të cilin kalon. Valët e zërit udhëtojnë më shpejt nëpër indet e muskujve sesa lëngjet ). Me krijimin e teknologjisë sonë Touchless Airwave, ne jemi në gjendje të krijojmë pulsimin e përsosur të valës së zërit, i cili mund të udhëtojë nëpër inde dhe të stimulojë mbaresat nervore klitoriale duke prodhuar orgazmat më të thella që do të përjetoni ndonjëherë! Ndryshe nga vibratorët e tjerë që mund të irritojnë ose desensibilizojnë klitorisin tuaj nga stimulimi i tepërt. Koleksioni i Parezistueshëm nuk i nënshtrohet stimulimit të tepërt për shkak të teknologjisë së tij të valëve ajrore pa prekje. A jeni gati të përjetoni orgazmat më intensive të jetës suaj? Membrana e izoluar e papërshkueshme nga uji dhe higjienike Koleksioni i papërmbajtshëm është 100% i papërshkueshëm nga uji me një vlerësim IP70 që është niveli më i lartë i mundshëm – kjo do të thotë që ju mund të ktheheni në përdorimin e kokës së dushit për atë që ishte menduar. Ai përmban gjithashtu një membranë të mbyllur higjienike të klasës mjekësore për t’ju mbrojtur nga lëngjet që derdhen në mekanizmin e lodrave.

Vibrator IRRESISTIBLE Kissable pink

12,400 LEK

In stock