Vibrator Iris Bullet NALONE

6,900 LEK

Shkoni për një stimulim të mrekullueshëm me vibratorin e plumbave nga koleksioni Nalone. Nalone Iris është bërë nga silikoni i butë dhe ka një majë të rrumbullakët me majë për një stimulim të saktë të pikave tuaja më të ndjeshme.

Availability: Në gjëndje SKU: E33409 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shkoni për një stimulim të mrekullueshëm me vibratorin e plumbave nga koleksioni Nalone. Nalone Iris është bërë nga silikoni i butë dhe ka një majë të rrumbullakët me majë për një stimulim të saktë të pikave tuaja më të ndjeshme. Vibratori ka 20 cilësime vibrimi që mund të përdoren lehtësisht me butonin në fund. Për shkak të madhësisë së saj kompakte, kjo lodër është gjithashtu shumë e përshtatshme për fillestarët. Përdorni pak lubrifikant me bazë uji për rehati më të madhe dhe pastroni mirë vibratorin pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Materiali – silikon, metal
Pesha – 159 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 20
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Thellësia e futjes – 15,50 cm
Gjatësia – 16.00 cm
Diametri maksimal – 3,10 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 64