Vibrator Inya Twister Purple

10,000 LEK

Twister nga INYA. Vibrator silikoni me bosht rrotullues dhe të rregullueshëm. Bateri e ringarkueshme, e përfshirë kabllo USB. I sigurt për t’u përdorur me të gjithë lubrifikantët dhe rezistent ndaj ujit. Me 7 shpejtësi dhe funksione, ky vibrator do t’ju lëvizë.

Availability: Në gjëndje SKU: 280486 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Twister nga INYA. Vibrator silikoni me bosht rrotullues dhe të rregullueshëm. Bateri e ringarkueshme, e përfshirë kabllo USB. I sigurt për t’u përdorur me të gjithë lubrifikantët dhe rezistent ndaj ujit. Me 7 shpejtësi dhe funksione, ky vibrator do t’ju lëvizë.

Vibrator rrotullues
7 shpejtësi të dridhjeve
I ripenisikueshëm, i përfshirë me kabllo USB
Dimensionet e produktit: 9 x 1,7 x 1,7 inç / 22,8 x 4,3 x 4,3 cm
Dimensionet e futshme: 6,2 x 1,5 inç / 15,7 x 3,8 cm
Materiali i produktit: Silikoni / ABS

Vibrator Inya Twister Purple

10,000 LEK

In stock