Vibrator IAN Bullet NALONE

5,100 LEK

Ian është një plumb masazhi kompakt, por i fuqishëm. Kjo lodër me 20 funksione ka një trup të vogël, por një motor vërtet të fuqishëm që gjeneron dridhje të thella dhe intensive. Përdoreni me një lubrifikant të cilësisë së mirë me bazë uji për të rritur zgjimin dhe kënaqësinë.

Availability: Në gjëndje SKU: E33427 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ian është një plumb masazhi kompakt, por i fuqishëm. Kjo lodër me 20 funksione ka një trup të vogël, por një motor vërtet të fuqishëm që gjeneron dridhje të thella dhe intensive. Përdoreni me një lubrifikant të cilësisë së mirë me bazë uji për të rritur zgjimin dhe kënaqësinë.

Materiali – silikon, metal
Pesha – 131 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 20
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Diametri minimal – 1,60 cm
Thellësia e futjes – 10,50 cm
Gjatësia – 11,30 cm
Diametri maksimal – 2,90 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 60