Vibrator Hype ROMP

6,100 LEK

Vibrator i fuqishëm për më shumë kënaqësi!

Vibrator me 2 shtresa silikoni dhe me 10 nivele vibrimi. Dizajni i tij i vecantë dhuron më shumë kënaqësi dhe lehtësi në përdorim. Materiali është kundraujit dhe mund të përdoret dhe në lojërat në ujë. Përfshihet në të karikues USB.

Materiali: silikon

Përmasat: 21 x 3.6 x 5.5cm

Availability: Në gjëndje SKU: 05980700000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator i fuqishëm për më shumë kënaqësi!

Vibrator me 2 shtresa silikoni dhe me 10 nivele vibrimi. Dizajni i tij i vecantë dhuron më shumë kënaqësi dhe lehtësi në përdorim. Materiali është kundraujit dhe mund të përdoret dhe në lojërat në ujë. Përfshihet në të karikues USB.

Materiali: silikon

Përmasat: 21 x 3.6 x 5.5cm

 

Vibrator Hype ROMP

6,100 LEK

In stock