Vibrator Horny Rabbit

4,500 LEK

Vibrator xhelatin me perla rrotulluese. Gjatesia totale: 25 cm, diam. 3.5 – 4 cm. Me kontrollues te vecant per vibrimet dhe rrotullimet, 5 nivele.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05575360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator xhelatin me perla rrotulluese. Gjatesia totale: 25 cm, diam. 3.5 – 4 cm. Me kontrollues te vecant per vibrimet dhe rrotullimet, 5 nivele.

Vibrator Horny Rabbit

Vibrator Horny Rabbit

4,500 LEK

Out of stock