Vibrator Hop Rave Rabbit

11,500 LEK

E fuqishme joshëse, Hop Rave Rabbit ka një bosht rrotullues dhe 2 pika dridhjeje. 3 shpejtësi rrotullimi të kontrolluara në mënyrë të pavarur dhe 7 funksione vibruese ofrojnë një gamë të gjerë ndjesish.

Availability: Në gjëndje SKU: 331618 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E fuqishme joshëse, Hop Rave Rabbit ka një bosht rrotullues dhe 2 pika dridhjeje. 3 shpejtësi rrotullimi të kontrolluara në mënyrë të pavarur dhe 7 funksione vibruese ofrojnë një gamë të gjerë ndjesish.