-30%

Vibrator Heart Vibe Rose

3,990 LEK

Kjo zemër e adhurueshme është dhurata më e mirë për çiftet. Vibratori me 10 shpejtësi, është i ripenisikueshëm, ka një motor të fuqishëm dhe është bërë nga silikoni i klasës mjekësore.

Availability: Në gjendje SKU: E26356 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo zemër e adhurueshme është dhurata më e mirë për çiftet. Vibratori me 10 shpejtësi, është i ripenisikueshëm, ka një motor të fuqishëm dhe është bërë nga silikoni i klasës mjekësore. Atmosfera e zemrës vjen në një paketim të këndshëm dhe në modë dhe ka një dizajn diskret. Bën dhuratën perfekte për të dashuruarit dhe tërheqëse në çdo dyqan.

Specifikimet
Pesha: 100g
Lloji i baterisë: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 100 – 240 V
Niveli i zërit: <49dB
Mënyrat e dridhjeve: 10
Koha e përdoruesit: > 2 orë
Materialet: silic i klasës mjekësore dhe ABS
Madhësia: 50mm(L)x55mm(W)x20(H)

Kjo paketë përmban:
1 Vibe zemre
1 penisikues USB
1 Manual

Vibrator Heart Vibe Rose

3,990 LEK

In stock