Vibrator Happy Ending Sweet Twist

3,000 LEK

Paketa Kënaqësi, dhurata që vazhdon të japësh!
Dizajn argëtues dhe festiv me vija karamele
Një atmosferë e lezetshme dhe diskrete
I lëmuar, i qetë dhe i papërshkueshëm nga spërkatjet

Availability: Në gjendje SKU: 880132 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Paketa Kënaqësi, dhurata që vazhdon të japësh!

Dizajn argëtues dhe festiv me vija karamele
Një atmosferë e lezetshme dhe diskrete
I lëmuar, i qetë dhe i papërshkueshëm nga spërkatjet
Etiketa dhuratë e printuar në kuti
Pa ftalate, i sigurt për trupin
Çanta e ruajtjes e përfshirë
Paketimi Zero Waste
Kërkon 2 bateri AAA, të pa përfshira
Gjatësia 4,5 inç / 11,4 cm
Gjerësia 1 inç / 2,5 cm

Vibrator Happy Ending Sweet Twist

3,000 LEK

In stock