Vibrator Gvibe Grabbit Violet

16,100 LEK

Tani mund të shijoni fuqinë e tre (3) motorëve të fortë dhe shumëllojshmërinë e gjashtë (6) mënyrave të reja të dridhjeve. Mini Vibe Grabbit kombinon një vibrator vaginal të futur me një lodër seksi të butë për stimulim luksoz të dyfishtë të njëkohshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: E33942 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse jeni gati për të blerë vibratorin tuaj të ri të preferuar, jeni gati të takoni G-Rabbit Mini nga G Vibe. Vibe Ultimate G-Spot, Grabbit Mini krenohet me tre (3) motorë të fuqishëm, njëra prej të cilave është në bagazhin në majë, për të stimuluar G-Spot, dhe dy motorë të vendosur në veshët e vegjël, për të stimuluar klitorin. Grabbit Mini vazhdon dhe shkon deri në katër (4) orë me një tarifë të vetme.

Tani mund të shijoni fuqinë e tre (3) motorëve të fortë dhe shumëllojshmërinë e gjashtë (6) mënyrave të reja të dridhjeve. Mini Vibe Grabbit kombinon një vibrator vaginal të futur me një lodër seksi të butë për stimulim luksoz të dyfishtë të njëkohshëm. A mund të jetë kjo më e mira e re G Spot Vibrator dhe Clit Massager të gjitha në një lodër seksi me cilësi të lartë? Ne besojmë se është dhe ne qëndrojmë prapa produkteve të GVIBE me garancinë tonë tre (3) të vitit. Ne nuk jemi të kënaqur derisa të jeni.

Shkoni përpara dhe argëtohuni seksi në vaskë ose dush me Grabbit Mini, është 100% i papërshkueshëm nga uji dhe zhytës. Të gjitha lodrat seksi gvibe janë bërë me shkallë mjekësore me cilësi të lartë, silikoni të sigurt të trupit.

Grabbit Mini u krijua me rehatinë tuaj dhe kënaqësinë e pastër në mendje. Materiali bioskin i Gvibe është i butë dhe i gjallë dhe doreza në Gribbit Mini është bërë për çdo kontroll të lehtë nga çdo kënd. G-Rabbit Mini vjen me një penisikues magnetik.

Projektuar në Londër.

Vibrator Gvibe Grabbit Violet

16,100 LEK

In stock