Vibrator Gvibe Gjay WildBerry

16,100 LEK

G-Jay Mini është një vibrator vaginal dhe lodër seksi g-spot e bërë nga materiali revolucionar Bioskin i GVIBE. Shtë e vështirë të besosh se sa realist ndihet materiali i kësaj lodre.

Availability: Në gjëndje SKU: E33941 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E di që nuk mund të rezistosh, thjesht më prek!

G-Jay Mini është një vibrator vaginal dhe lodër seksi g-spot e bërë nga materiali revolucionar Bioskin i GVIBE. Shtë e vështirë të besosh se sa realist ndihet materiali i kësaj lodre. GVIBE arriti një lartësi të re në evolucionin e materialeve të lodrave seksuale kur krijuam “Bioskin ™” – sa më afër trupit të njeriut të jetë e mundur.

Gjay Mini i Gvibe është bërë me silikonin më të harlisur jo të rëndësishëm. “Bioskin” është ekologjikisht i sigurt, miqësor me trupin, hipoallergjik, silikoni i shkallës mjekësore premium. Pasi të merrni ndjenjën për G-Vibe Bioskin, nuk do të doni të lëshoni.

Ju mund të luani me G-Jay Mini në dush, banjë ose vaskë të nxehtë-është 100% e mrekullueshme dhe e papërshkueshme nga uji. Karikimi është super-i lehtë dhe i zgjuar me ngarkuesin magnetik të Gjay. Ngjyra e ndritshme ftuese është e këndshme për syrin, ndërsa dridhja e fortë e G Jay është e këndshme për të gjitha zonat tuaja erogjene.

Me materiale, forcë dhe shkathtësi me cilësi të lartë ne besojmë se G-Jay Mini është vibratorja më e mirë G-Spot në dispozicion sot! GVIBE qëndron prapa të gjitha produkteve tona me garancinë tonë 3-vjeçare.

Projektuar në Londër.

Karakteristikat GVIBE GJAY Mini:

Dizajni ergonomik.
Ngjyrë e ndritshme.
Motor i fuqishëm por i qetë.
Gjashtë mënyra dridhjeje me intensitet të ndryshueshëm – nga dridhja e dritës deri tek dridhjet intensive.
Kontrollet intuitive.
Prodhuar nga materiali revolucionar Bioskin.
Pa erë.
100% i papërshkueshëm nga uji.
Funksionimi deri në 4 orë me një ngarkesë të baterisë.
Karikues magnetik. Ju lutemi vini re se koha fillestare e karikimit është 2 orë.
Madhësia: 19 x 3.5 cm (7.48 x 1.45 in).
Bllokimi i udhëtimit: Për të zhbllokuar shtypni butonin “+” dhe mbajeni për dy sekonda.

Përmbajtja e paketës
Gvibe gjay mini,
Kordoni i kordonit,

Vibrator Gvibe Gjay WildBerry

16,100 LEK

In stock