Vibrator Gvibe Gjack Raspberry

16,100 LEK

Ju nuk do të doni të ndaloni së prekuri materialin Revolucionar Bioskin të Gjack2 mini. Është pothuajse e pamundur të besohet se sa realist është materiali i kësaj lodër seksi.

Availability: Në gjëndje SKU: E33939 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prek-një prek-një prek-një prek mua!

Ju nuk do të doni të ndaloni së prekuri materialin Revolucionar Bioskin të Gjack2 mini.

Është pothuajse e pamundur të besohet se sa realist është materiali i kësaj lodër seksi. Gjack 2 mini ofron një stil klasik vibrator me kreshta të trasha për ndjesi intensive lart e poshtë boshtit.

GVibe arriti një lartësi të re në evolucionin e materialeve të produkteve të kënaqësisë kur krijuam “BIOSKIN”. Ky material silikoni me cilësi të lartë miqësor ndaj trupit ndjehet sa më afër mishit të njeriut dhe ngrohet për t’u ndjerë edhe më shumë si gjëja e vërtetë.

Ekologjikisht i sigurt, hipoallergjik, premium “Bioskin” është material silikoni jo poroz i klasës mjekësore. Krijuar me standardet më të larta dhe ndjenjën më realiste në mendje.

GVibe Gjack2 mini i shkathët dhe i gjallë është një lodër seksi 100% e papërshkueshme nga uji me pikën G. Vazhdo dhe luani me G-Jack2 mini në vaskë, dush ose vorbull për t’i ngrohur vërtet gjërat. Doreza ergonomike në këtë vibrator të harlisur vaginal e bën të lehtë mbajtjen edhe në situata të rrëshqitshme.

Megjithëse GJack2 mini mund të përdoret si vibrator anal, ai nuk është projektuar apo rekomanduar posaçërisht si i tillë. Ne ju rekomandojmë të mbani gjithmonë një kapje të mirë në bazën e çdo lodre për seks anal dhe të zgjidhni stimulues anal të projektuar posaçërisht për përdorim të derës së pasme me doreza më të mëdha ose një bazë më të gjerë të ndezur. Shikoni Gpop2 dhe Gplug për opsionet e stimuluesit anal.

Mini vibratori GJack2 është projektuar duke pasur parasysh klimat, pikat g dhe vaginat. Disa mund ta quajnë atë një masazhues femër ose një lodër seksi për gratë, por ne besojmë se çdo gjini mund të argëtohet me këtë stimulues të brendshëm jo realist.

BIOSKIN Gjack mini krenohet me një karikues magnetik për karikim super të lehtë dhe inteligjent gjithashtu. Opsionet e ngjyrave argëtuese dhe flirte ofrojnë diçka për të kënaqur sytë e të gjithëve.

Gvibe Gjack 2 mini i projektuar në Londër.

Paraqet Gvibe Gjack mini

Dizajn ergonomik, tre (3) opsione ngjyrash.
Motor i fuqishëm por i qetë.
Gjashtë mënyra dridhjesh me intensitet të ndryshueshëm – nga dridhjet e lehta deri te dridhjet e forta.
Kontrollet intuitive.
Bërë nga materiali Revolutionary Bioskin™.
Pa erë.
100% i papërshkueshëm nga uji.
Deri në 4 orë funksionim me një karikim të baterisë.
Karikues magnetik. Ju lutemi vini re se koha fillestare e karikimit është 2 orë.
Përmasat: 19 x 3,5 cm (7,48 x 1,45 in).
3 vite garanci.
Bllokimi i udhëtimit: për të zhbllokuar shtypni butonin “+” dhe mbajeni për dy sekonda.
Përmbajtja e paketës
Bioskin Gjack,
Kordoni i karikimit,

Vibrator Gvibe Gjack Raspberry

16,100 LEK

In stock