Vibrator Grrove

17,000 LEK

Për argëtim të matur dhe pa duar – në çdo kohë dhe kudo!
Vibrator për shtrirje dhe brekë Moxie+ nga We-Vibe për kënaqësi të zgjuar dhe të matur.

Availability: Në gjëndje SKU: 54018600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i qetë dhe i matur për brekë/shtrirë
Ngjiten me brekë me magnet
Stimulon labitë dhe klitorisin
10 mënyra dridhjeje përmes butonit ose aplikacionit
Telekomandë e përshtatshme
I papërshkueshëm nga uji
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Bateritë dhe çanta e lodrave të përfshira

Për argëtim të matur dhe pa duar – në çdo kohë dhe kudo!
Vibrator për shtrirje dhe brekë Moxie+ nga We-Vibe për kënaqësi të zgjuar dhe të matur. Me 10 mënyra dridhjesh që mund të kontrollohen me lehtësi nëpërmjet telekomandës së re ose aplikacionit We-Connect (në mbarë botën) në një smartphone – edhe nga një partner. Modalitetet shtesë të stimulimit, zëri, biseda dhe funksionet video janë gjithashtu të integruara në aplikacion.

Vibratori silikoni Moxie+ mund të ngjitet në brekë me magnetin e tij që nuk rrëshqet dhe është veçanërisht i matur dhe i qetë kur përdoret. Moxie+ i butë i mëndafshtë është i formuar në mënyrë perfekte në mënyrë që buzët të përhapen pak dhe klitorisi të stimulohet drejtpërdrejt. Meqenëse është i papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret edhe nën ujë.

I rikarikueshëm – Kabllo karikimi USB i përfshirë.
Përfshin çantën e ruajtjes, magnet rezervë dhe një bateri (CR2032) për telekomandën.

8,4 cm e gjatë x 2,3 cm e gjerë x 2,7 cm e lartë.
Pesha 48 g përfshirë. telekomandë.
Silikoni.

Vibrator Grrove

17,000 LEK

In stock