-30%

Vibrator Greedy Girl G-Spot Rabbit

11,620 LEK

Me dy motorë! Vibrator i pikës G me stimulues klitorial në formën e një lepuri me veshë të lëvizshëm. 3 shpejtësitë e dridhjeve, 9 modelet e dridhjeve dhe dridhja e veshëve të lepurit mund të kontrollohen veçmas me shtypjen e një butoni. Ngjyrat e zeza / argjendi. Gjatësia totale rreth 24 cm. To 3 deri në 4 cm. Thellësia e futjes rreth 12 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 05511120000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me dy motorë! Vibrator i pikës G me stimulues klitorial në formën e një lepuri me veshë të lëvizshëm. 3 shpejtësitë e dridhjeve, 9 modelet e dridhjeve dhe dridhja e veshëve të lepurit mund të kontrollohen veçmas me shtypjen e një butoni. Ngjyrat e zeza / argjendi. Gjatësia totale rreth 24 cm. To 3 deri në 4 cm. Thellësia e futjes rreth 12 cm.

Vibrator Greedy Girl G-Spot Rabbit

11,620 LEK

In stock