Vibrator G&P-Spot XouXou

9,000 LEK

Vibrator luksoz RC E-Stim G&P-Spot nga XouXou për stimulim të thellë elektrizues të gjithanshëm. I veshur brenda një brekë, vibratori i butë i mëndafshtë i brekëve stimulon në të njëjtën kohë vaginalisht dhe klitoralisht – krejtësisht i qetë dhe i matur, pa e vënë re askush! 2 motorë të fuqishëm ofrojnë në mënyrë të besueshme ndjesinë emocionuese të e-stimulimit dhe dridhjeve.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05583970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator luksoz RC E-Stim G&P-Spot nga XouXou për stimulim të thellë elektrizues të gjithanshëm. I veshur brenda një brekë, vibratori i butë i mëndafshtë i brekëve stimulon në të njëjtën kohë vaginalisht dhe klitoralisht – krejtësisht i qetë dhe i matur, pa e vënë re askush!

2 motorë të fuqishëm ofrojnë në mënyrë të besueshme ndjesinë emocionuese të e-stimulimit dhe dridhjeve. 10 mënyra elektrostimulimi dhe 10 mënyra dridhjeje mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandën me prekjen e një butoni – veçmas ose të kombinuara. Është veçanërisht e zgjuar kur telekomanda merret nga një partner – distanca është 5 metra. Vibratori E-Stim Panty është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji për përdorim në banjë/pishinë ose dush!

E bërë nga silikoni i mëndafshtë me një teksturë Soft Touch, vibratori fleksibël i brekëve është shumë i lehtë për t’u futur dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë intime. Sipërfaqet përçuese në bosht dhe stimulues klitorial transmetojnë në mënyrë të përsosur impulset elektrike me frekuencë të ulët dhe të mesme.

Vibrator brekë me rrymë stimuluese dhe 2 motorë
E-Stimulim dhe dridhje – të gjitha në një lodër
Stimulim i njëkohshëm vaginal dhe klitoral
Mund të vishet në mënyrë diskrete brenda brekëve
Telekomandë e përshtatshme
10 mënyra dridhjeje
10 mënyra elektro-stimulimi
Fleksibël – përshtatet në mënyrë të përsosur
Silikoni i butë i mëndafshtë
I papërshkueshëm nga uji
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
E-Stimulim dhe dridhje – në një lodër të re!

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo USB.

Gjatësia e plotë 12,3 cm, gjatësia e futjes 10,4 cm, gjatësia e urës 8,8 cm.
Ø 1,7 cm – 3,3 cm.
Pesha 90 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator G&P-Spot XouXou

9,000 LEK

Out of stock