Vibrator Glynn Realistic

8,100 LEK

A jeni duke kërkuar për një përvojë realiste? Atëherë ky vibrator është perfekt për ju! Vibrator Glynn ka një bosht të venitur, glans dhe topa të rrumbullakët. Materiali gjithashtu ndihet shumë i gjallë. Vibrator ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve: 3 shpejtësi dhe 7 modele. Glynn ka një telekomandë, gjë që e bën atë lodrën e përsosur për t’u përdorur së bashku me partnerin tuaj. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për një depërtim të rehatshëm. Pastroni vibratorin pas përdorimit me pastruesin e lodrave dhe një leckë të pastër.

Availability: Në gjendje SKU: RF017SKN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni duke kërkuar për një përvojë realiste? Atëherë ky vibrator është perfekt për ju! Vibrator Glynn ka një bosht të venitur, glans dhe topa të rrumbullakët. Materiali gjithashtu ndihet shumë i gjallë. Vibrator ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve: 3 shpejtësi dhe 7 modele. Glynn ka një telekomandë, gjë që e bën atë lodrën e përsosur për t’u përdorur së bashku me partnerin tuaj. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për një depërtim të rehatshëm. Pastroni vibratorin pas përdorimit me pastruesin e lodrave dhe një leckë të pastër.

Vibrator Glynn Realistic

8,100 LEK

In stock