Vibrator Glam Rabbit

11,400 LEK

Përjetoni kënaqësinë më të madhe dhe ngrini aventurat tuaja sensuale me Vibratorin e shkëlqyer fleksibël Rabbit nga Glam. Kjo lodër luksoze kënaqësie është krijuar për të përmbushur dëshirat tuaja më të thella.

Availability: Në gjendje SKU: 22118 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni kënaqësinë më të madhe dhe ngrini aventurat tuaja sensuale me Vibratorin e shkëlqyer fleksibël Rabbit nga Glam. Kjo lodër luksoze kënaqësie është krijuar për të përmbushur dëshirat tuaja më të thella.

Kënaquni me kombinimin magjepsës të stimulimit të njëkohshëm të brendshëm dhe klitorit, falë dizajnit të krijuar me profesionalizëm të stimuluesit të klitorisit me veshë fleksibël lepuri. Lërini dridhjet intensive të pesë ritmeve gjallëruese të dërgojnë valë ekstaze në të gjithë trupin tuaj.

Merrni kontrollin e plotë të përvojës suaj me butonat lart dhe poshtë, duke ju lejuar të personalizoni intensitetin e çdo modeli dridhjeje për t’iu përshtatur dëshirave tuaja. Me pesë intensitete për të zgjedhur, ju mund të krijoni ndjesinë tuaj të përsosur.

Ky Glam Rabbit Vibe është bërë nga silikoni i lëmuar dhe i butë, duke siguruar një ndjesi luksoze kundër lëkurës tuaj. Doreza elegante e unazës, e krijuar nga materiali i shndritshëm ABS, shton një prekje magjepsëse, ndërsa lejon manovrim të lehtë dhe të rehatshëm.

E ringarkueshme për lehtësinë tuaj, kjo Glam Vibe vjen me një kabllo USB magnetike të përfshirë, duke e bërë të lehtë ndezjen dhe përgatitjen për takimin tuaj të ardhshëm sensual.

Guxoni të jeni magjepsës dhe lëreni joshjen e Glam Rabbit Vibe t’ju udhëheqë në një mbretëri të jashtëzakonshme kënaqësie. Kthejeni pluhurin e jetës së përditshme në një mjegull të artë me Glam.

Vibrator Duo me stimulues klitorisi lepuri
5 ritme, 5 intensitete
Butoni + dhe – për të rregulluar intensitetin
E bërë nga silikoni i butë, i butë dhe ABS me shkëlqim
Karikimi magnetik, kablli i përfshirë
Koha e penisikimit 120 minuta
Koha e ekzekutimit 70 minuta
Qese magazinimi e përfshirë
IPX6 i papërshkueshëm nga uji
Gjatësia 22 cm
Gjerësia 4,1 cm
Rreth Glam
Linja e sofistikuar Glam është krijuar për të përmbushur nevojat e grave moderne që kërkojnë produkte elegante, magjepsëse dhe pasionante për të rritur eksperiencat e tyre sensuale.

Secili prej produkteve tona është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe i projektuar me kujdes nga gratë për të ofruar një kombinim harmonik të formës dhe funksionit. Me një prekje të butë dhe dizajne plot stil që përputhen në mënyrë të përkryer me gruan moderne. Ne jemi krenarë t’ju ofrojmë një koleksion me cilësi të lartë që ju ofron një eksperiencë sensuale të fundit.

Bëhuni gati për të jetuar jetën tuaj më magjepsëse të dashurisë me lodrën tuaj të re Glam!

Vibrator Glam Rabbit

11,400 LEK

In stock