Vibrator gjoksi Boobie Woogie

2,100 LEK

Humbni kontrollin dhe jepjani telekomandën partnerit tuaj për një natë për t’u mbajtur mend… ose thjesht vishni ndërsa jeni jashtë, do t’ju pëlqejnë këto palë duar shtesë që masazhojnë butësisht thithkat tuaja!

Availability: Vjen së shpejti SKU: E31605 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dhurata më emocionuese për takimin tuaj më të mirë ndonjëherë!

Vishni palën vibratorë të butë Boob në sytjena dhe aktivizoni dridhjet e shijshme me telekomandën në çdo moment, kudo! Dalja nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese dhe emocionuese!

Humbni kontrollin dhe jepjani telekomandën partnerit tuaj për një natë për t’u mbajtur mend… ose thjesht vishni ndërsa jeni jashtë, do t’ju pëlqejnë këto palë duar shtesë që masazhojnë butësisht thithkat tuaja!

Koha e gatishmërisë së Vibratorëve Boob është deri në 8 orë dhe ato mund të dridhen deri në 1,5 orë në 10 shpejtësi dhe modele dridhje emocionuese. Ato janë plotësisht të papërshkueshme nga uji dhe janë bërë nga silikoni i butë dhe 100% i sigurt për trupin.

– Vibratorët përshtaten me sytjenat për shumicën e madhësive (A deri në E)
– I papërshkueshëm nga uji (IPX 7)
– Përmasat e vibratorëve: 130 x 69 mm
– Motor i fortë – 10 shpejtësi/modele vibe
– Koha e punës: 1,5 orë (gjithashtu pas gatishmërisë 8 orë)
– Material i sigurt për trupin/silikoni i cilësisë së lartë
– Telekomanda me rreze veprimi: 15 m

Përmbajtja:
– 2 vibratorë të gjoksit
– Kabllo penisikimi (për vibratorët)
– Telekomanda (vargu: 15 m/bateria e përfshirë)
– Manual (EN, FR, DE, NL, ES, RU)

Vibrator gjoksi Boobie Woogie

2,100 LEK

Out of stock