-30%

Vibrator gishti the great & perfect G-Spot

6,888 LEK

Loja e vetme është e lehtë me këtë lodër fleksibël. Ka një shtrëngim të fortë dhe, për çudi, ju mund ta përkulni boshtin në mënyrë që të arrini në vendin tuaj të ëmbël pLoja e vetme është e lehtë me këtë lodër fleksibël. Ka një shtrëngim të fortë dhe, për çudi, ju mund ta përkulni boshtin në mënyrë që të arrini në vendin tuaj të ëmbël pa asnjë përpjekje.a asnjë përpjekje. Imagjinoni ta përdorni këtë në dush, vetëm pak kohë duke e ditur se do të vini vështirë!

Availability: Në gjendje SKU: 210076 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Loja e vetme është e lehtë me këtë lodër fleksibël. Ka një shtrëngim të fortë dhe, për çudi, ju mund ta përkulni boshtin në mënyrë që të arrini në vendin tuaj të ëmbël pa asnjë përpjekje. Imagjinoni ta përdorni këtë në dush, vetëm pak kohë duke e ditur se do të vini vështirë! Mund ta përdorni edhe për lojëra në duo; masazhoni topat e tij, prekni bazën e penisit të tij…ai do të bëhet i vështirë në çast duke kërkuar një lojë seksi. Argëtohu dhe bëhu i egër! Shtoni vajin me bazë uji të ZENN për kënaqësi shtesë. Pastroni me ujë dhe sapun, ruani në kuti pas përdorimit.

Vibrator i butë silikoni
Shtatë modele të ndryshme vibruese
Vibrator me kapje të lehtë
I papërshkueshëm nga uji
Gjatësia: 215 mm
Gjatësia e futjes: 15 mm
Diametri: 36 mm
Pesha: 220 g.
Materiali: Silic + ABS
Ngjyra: Rozë
Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator gishti the great & perfect G-Spot

6,888 LEK

In stock