-30%

Vibrator Gishti Satisfyer High Fly

4,340 LEK

Lëkundësi i gishtit Satisfyer High Fly do t’ju ngrejë deri në renë 9! Kjo është një lodër kompakte me dridhje të fuqishme dhe 2 motorë! High Fly ofron mundësi të shumta për të stimuluar të dy partnerët, por është gjithashtu e mrekullueshme të përdorësh solo. Përdoreni këtë lodër për stimulim të klitoralit, penisit, thithkave ose skrotumit, ose eksploroni vetë mundësitë e shumta. Dizajni miqësor për përdoruesit e bën këtë një vibrator të këndshëm për fillestarët, por gjithashtu përdoruesit më me përvojë do ta vlerësojnë High Fly. Ky vibrator i gishtit është bërë nga silikoni i butë, fleksibël, i sigurt për trupin. Veryshtë shumë e lehtë të zgjedhësh nga 12 cilësime dhe modele të dridhjeve. Mund të rimbushni shpejt vibratorin me kabllon USB të përfshirë dhe është i papërshkueshëm nga uji. Pastroni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe një sapun të butë antibakterial ose një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Availability: Në gjëndje SKU: J2018-120-1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëkundësi i gishtit Satisfyer High Fly do t’ju ngrejë deri në renë 9! Kjo është një lodër kompakte me dridhje të fuqishme dhe 2 motorë! High Fly ofron mundësi të shumta për të stimuluar të dy partnerët, por është gjithashtu e mrekullueshme të përdorësh solo. Përdoreni këtë lodër për stimulim të klitoralit, penisit, thithkave ose skrotumit, ose eksploroni vetë mundësitë e shumta. Dizajni miqësor për përdoruesit e bën këtë një vibrator të këndshëm për fillestarët, por gjithashtu përdoruesit më me përvojë do ta vlerësojnë High Fly. Ky vibrator i gishtit është bërë nga silikoni i butë, fleksibël, i sigurt për trupin. Veryshtë shumë e lehtë të zgjedhësh nga 12 cilësime dhe modele të dridhjeve. Mund të rimbushni shpejt vibratorin me kabllon USB të përfshirë dhe është i papërshkueshëm nga uji. Pastroni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe një sapun të butë antibakterial ose një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Vibrator Gishti Satisfyer High Fly

4,340 LEK

In stock