Vibrator gishti Pretty Love Corbin

4,000 LEK

Rrëshqitni një gisht në lodër dhe kthejeni atë në një vibrator! Ky vibrator gishti ofron dridhje të fuqishme dhe ka një motor të fortë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4926 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrëshqitni një gisht në lodër dhe kthejeni atë në një vibrator! Ky vibrator gishti ofron dridhje të fuqishme dhe ka një motor të fortë.

10 cilësime vibrimi
I papërshkueshëm nga uji

Madhësia 2,8 x 11 cm
I papërshkueshëm nga uji

Vibrator gishti Pretty Love Corbin

4,000 LEK

In stock