Vibrator Gishti Magic Finger Pink

3,000 LEK

Shndërroni gishtat tuaj në një vibrator lozonjare!

Ky vibrator Feelztoys mbahet në gisht, kështu që ju mund të përkëdhelni dhe ngacmoni lehtësisht trupin tuaj ose trupin e partnerit tuaj. Ju keni liri të plotë për të eksploruar vendet e ndjeshme ndërsa vibroni, sepse nuk keni nevojë të ‘mbani’ asgjë, vibratori është i veshur në gisht.

Availability: Në gjëndje SKU: E30950 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shndërroni gishtat tuaj në një vibrator lozonjare!

Ky vibrator Feelztoys mbahet në gisht, kështu që ju mund të përkëdhelni dhe ngacmoni lehtësisht trupin tuaj ose trupin e partnerit tuaj. Ju keni liri të plotë për të eksploruar vendet e ndjeshme ndërsa vibroni, sepse nuk keni nevojë të ‘mbani’ asgjë, vibratori është i veshur në gisht.

Lodra e seksit ka një plumb të veçantë, i cili funksionon me bateri, kështu që ju mund të shijoni gjithmonë këtë lepur të keq, nuk jeni të detyruar nga rryma. Ju mund të ndjeni dridhjet e plumbit në veshët e lepurit, në mënyrë që e gjithë lodra të përdoret për të ngacmuar dhe emocionuar. Nuk ka pozicione apo modele të komplikuara, vetëm ndezur dhe fikur, kështu që ju mund të shijoni menjëherë pa u shpërqendruar.

Ky vibrator i këndshëm i gishtave është i vogël në madhësi (por i fortë në performancë) kështu që mund ta merrni lehtësisht me vete. Magic Finger vjen në një çantë në modë, kështu që askush nuk do ta dijë që keni sjellë një vibrator me vete!

Për shkak se motori është i qetë, mund të luani me të kudo, rreth 60 minuta me një bateri të plotë (lloji: 3xLR44). Bateritë janë të lehta për t’u ndërruar, kështu që asgjë nuk do t’ju ndalojë të luani me veten ose partnerin tuaj. As uji, sepse ky vibrator gishti është i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund të luani me të në dush ose banjë.

Përmbajtja
– Vibrator plumbash
– Mëngë e gishtit të lepurit
– Manual
– Qese magazinimi

Specifikat e produktit
– Materiali: silikoni
– Model një vibe
– I papërshkueshëm nga uji (IPX 7)
– Përdor 3 bateri me qeliza me butona LR44 (të përfshira)
– Përmasat: 100 x 30 x 30 mm
– Pesha: 41 gram

Vibrator Gishti Magic Finger Pink

3,000 LEK

In stock