Vibrator Gino Pink/Blue

4,600 LEK

Produktet e Feelz Toys janë bërë nga 100% silikoni i cilësisë së lartë mjekësore, me cilësi të lartë. Ky material është materiali më i mirë dhe më i sigurt që mund të përdoret në produktet erotike.

SKU: E21307 Kategori: ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator me cilësi të lartë i krijuar posaçërisht për stimulimin e pikës g.
Vibrator i fuqishëm dhe jashtëzakonisht i qetë me shtatë mënyra të egra. I papërshkueshëm nga uji.
Materiali: 100% platin silikon.
Ngjyra: Rozë
Diametri: 3,5 cm, gjatësia totale: 16 cm.
Përdor bateri 2xAAA (nuk përfshihen)

Produktet e Feelz Toys janë bërë nga 100% silikoni i cilësisë së lartë mjekësore, me cilësi të lartë. Ky material është materiali më i mirë dhe më i sigurt që mund të përdoret në produktet erotike. Po i njëjti material tashmë përdoret gjerësisht në aplikime të tjera të ndryshme, si në shërbimin ushqimor dhe në industrinë e kujdesit shëndetësor.

Silikoni ndihet po aq i butë sa lëkura natyrale, ngrohet shpejt dhe qëndron i ngrohtë më gjatë se materialet e tjera. Materiali është pa erë, pa shije, jo poroz dhe pa zbutës. Për më tepër, produktet tona janë të gjitha hipoalergjike dhe pastrohen lehtësisht me ujë të thjeshtë të ngrohtë dhe sapun të butë.

Produktet Feelz Toys janë produktet erotike më inovative, më të qëndrueshme për mjedisin dhe të sigurta që disponohen aktualisht në treg. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara CE dhe plotësojnë të gjitha udhëzimet RoHS.

Përdorni vetëm lubrifikantë me bazë uji me produktet Feelz Toys. Mos përdorni lubrifikantë me bazë silikoni.

Informacion shtesë

Ngjyre

Pink, Blue