Vibrator Gender Xthe Gold Standard

4,600 LEK

Ky plumb i fuqishëm silikoni me 10 shpejtësi përmban një majë të pjerrët në formë buzëkuqi që është perfekte për stimulim të synuar, i aftë për t’u futur në të çara ose për t’u shtrirë e sheshtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 840748 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plumb i fuqishëm silikoni me 10 shpejtësi përmban një majë të pjerrët në formë buzëkuqi që është perfekte për stimulim të synuar, i aftë për t’u futur në të çara ose për t’u shtrirë e sheshtë. Boshti i drejtë përfundon me një bazë elegante prej ari rozë që strehon një panel kontrolli të lehtë për t’u përdorur me 1 butona që ndizet kur përdoret. Merreni me vete këtë komodinë klasike në banjë ose dush, pasi është plotësisht i zhytur në ujë – dhe ripenisikohet lehtësisht nëpërmjet USB-së.

Plumb i fuqishëm silikoni i ripenisikueshëm
Majë e pjerrët si buzëkuq të sheshtë
E shkëlqyeshme për stimulim të synuar
10 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese
Kontroll i lehtë për t’u përdorur me 1 buton
Butoni LED ndizet kur përdoret
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Baza e bërë nga plastika ABS e përfunduar me ar rozë
Lartësia 3,93 inç / 9,9 cm
Thellësia 0,84 inç / 2,1 cm
Gjerësia 0,84 inç / 2,1 cm
Gjatësia e futshme 3 inç / 7,6 cm
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur

Vibrator Gender Xthe Gold Standard

4,600 LEK

Out of stock