Vibrator G-Spot Your New Favorite

7,200 LEK

Masazh intensiv vaginal me stimulim të pikës G!
Vibrator dinamik G-Spot i verdhë nga Favoriti juaj i Ri që masazhon intensivisht vaginën me boshtin e saj fleksibël që ka brazda stimuluese mbi të, ndërsa koka masazhuese e lakuar mrekullisht ofron stimulim të pikës G.

Availability: Në gjëndje SKU: 05525340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibël i pikës G
10 mënyra dridhjeje (+/– kontrolle)
Cilësi e theksuar me brazdë
Kokë e lakuar masazhuese
Sipërfaqe e butë prej kadifeje
E rikarikueshme – përfshirë. kabllo USB

Masazh intensiv vaginal me stimulim të pikës G!
Vibrator dinamik G-Spot i verdhë nga Favoriti juaj i Ri që masazhon intensivisht vaginën me boshtin e saj fleksibël që ka brazda stimuluese mbi të, ndërsa koka masazhuese e lakuar mrekullisht ofron stimulim të pikës G. Mund të përdoret gjithashtu analisht për të stimuluar pikën P. Për më tepër, mund të përdoret edhe për stimulimin e klitorit – edhe gjatë marrëdhënieve seksuale. 10 mënyrat e dridhjeve ofrojnë kënaqësi të ndryshme dhe mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Personi që përdor vibratorin gjithashtu mund të lëvizë lart e poshtë modalitetet gjithashtu shumë lehtë. Tekstura prej kadifeje e butë prek lëkurën gjatë stimulimit dhe kënaqësisë. Mund të rikarikohet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 20 cm, gjatësia e futjes 13,5 cm, Ø 2,8 cm deri në 4,2 cm. Pesha 199 g. Silikoni, PU, ABS. I rikarikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Vibrator G-Spot Your New Favorite

7,200 LEK

In stock