Vibrator G-Spot Splash

2,600 LEK

Splash G Vibe është një vibrator me pika G me një majë të lakuar për të arritur më së miri në pikat tuaja më të ndjeshme. Kaloni midis 5 cilësimeve të fuqishme të dridhjeve thjesht duke shtypur butonin dhe shijoni stimulim intensiv. Ky G Vibe është gjithashtu krejtësisht i papërshkueshëm nga uji për aventura emocionuese në vaskë ose dush. Materiali fleksibël ndihet rehat në lëkurë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BN-93520 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Splash G Vibe është një vibrator me pika G me një majë të lakuar për të arritur më së miri në pikat tuaja më të ndjeshme. Kaloni midis 5 cilësimeve të fuqishme të dridhjeve thjesht duke shtypur butonin dhe shijoni stimulim intensiv. Ky G Vibe është gjithashtu krejtësisht i papërshkueshëm nga uji për aventura emocionuese në vaskë ose dush. Materiali fleksibël ndihet rehat në lëkurë.

Vibrator G-Spot Splash

2,600 LEK

In stock