-30%

Vibrator G-Spot Smile

3,360 LEK

Masazhon dhe stimulon saktësisht! Vibrator i përkulur, fleksibël në mënyrë perfekte me një kokë masazhesh të zgjeruar për stimulimin e shënjestruar të pikës tuaj G. 10 modalitetet e dridhjeve sigurojnë shumë larmi – madje edhe në dush ose në vaskë, sepse vibruesi G-Spot është i papërshkueshëm nga uji. Rimbushëse – përfshirë kabllon e penisikimit USB.

Availability: Në gjendje SKU: 05500000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhon dhe stimulon saktësisht! Vibrator i përkulur, fleksibël në mënyrë perfekte me një kokë masazhesh të zgjeruar për stimulimin e shënjestruar të pikës tuaj G. 10 modalitetet e dridhjeve sigurojnë shumë larmi – madje edhe në dush ose në vaskë, sepse vibruesi G-Spot është i papërshkueshëm nga uji. Rimbushëse – përfshirë kabllon e penisikimit USB.

Vibrator G-Spot Smile

3,360 LEK

In stock