Vibrator G-Spot Smile

5,100 LEK

Për stimulimin e pikës G në vend!
Vibrator i lakuar mrekullisht G-Spot nga Sweet Smile me një qafë fleksibël dhe një kokë të madhe me brazda stimuluese për stimulim të saktë të pikës G.

Availability: Në gjëndje SKU: 05529170000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për stimulimin e pikës G në vend!
Vibrator i lakuar mrekullisht G-Spot nga Sweet Smile me një qafë fleksibël dhe një kokë të madhe me brazda stimuluese për stimulim të saktë të pikës G.