-30%

Vibrator G-Spot Ruby Glow Blush

10,570 LEK

Kur përdoret si vibrator me lëvizje, Ruby Glow Blush ofron një masazh intensiv dhe pa duar të klitorisit, vulvës dhe perineumit falë gungat e tij në formë anatomike. Për këtë qëllim, duhet të vendoset brenda stacionit/mbajtëses së penisikimit magnetik, i cili ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar (p.sh. një karrige) sepse ka këmbë të vogla silikoni.

Availability: Në gjendje SKU: 54002870000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kur përdoret si vibrator me lëvizje, Ruby Glow Blush ofron një masazh intensiv dhe pa duar të klitorisit, vulvës dhe perineumit falë gungat e tij në formë anatomike. Për këtë qëllim, duhet të vendoset brenda stacionit/mbajtëses së penisikimit magnetik, i cili ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar (p.sh. një karrige) sepse ka këmbë të vogla silikoni. Vibratori i gjithanshëm, i papërshkueshëm nga uji mund të hiqet lehtësisht nga stacioni/mbajtaja e penisikimit dhe më pas mund të përdoret si vibrator shtrirë ose për masazhe erotike në shtrat ose në banjë. Fundi i butë i mëndafshtë, i lakuar në mënyrë perfekte nuk ka butona kontrolli dhe ndihet shumë i këndshëm gjatë futjes. Mund të përdoret për stimulim vaginal ose anal ose për të kënaqur saktësisht pikën G. Është një mjet i gjithanshëm që nuk lë asgjë për të dëshiruar!

Mund të ripenisikohet në stacionin/mbajtësen e penisikimit (i përfshirë) ose me kabllon magnetike USB të përfshirë.

17,5 cm e gjatë, 4 cm e gjerë, Ø 2,4 cm – 4,3 cm.
Silikoni, ABS.

Udhëtoni dhe vibrator i pikës G në një
Mund të futet ose mund të ulet mbi të
Stimulimi pa duar i vulvës, klitorisit dhe perineumit
Stimulon vaginën ose anusin kur futet
2 motorë – 10 mënyra dridhjeje për motor
Telekomandë praktike
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë prej kadifeje
Me një stendë/stacion penisikimi
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB magnetike
Ruby Glow 2.0: Një udhëtim me vibrator që gjithashtu mund të futet!
Ruby Glow Blush nga Rocks-Off kombinon një vibrator me lëvizje dhe një vibrator të pikës G në një lodër të fuqishme. 2 motorët e qetë – një në gungën e sipërme dhe një në gungën e mesme – mund të kontrollohen veçmas. Secili motor ka 10 mënyra dridhjesh që mund të kontrollohen dhe gjithashtu mund të kombinohen me butonin në lodër ose me telekomandën praktike – gjithashtu nga një partner. Telekomanda ka një distancë prej 15 metrash.

Vibrator G-Spot Ruby Glow Blush

10,570 LEK

In stock