-30%

Vibrator G-Spot Portable Love Distance

Çmimi origjinal qe: 28,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 19,880 LEK.

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Reach G është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Ju mund ta lidhni lehtësisht vibratorin në parzmoren e rregullueshme dhe pasi të futet, do të shijoni stimulimin e shijshëm të klitorit dhe pikës G. Shkarkoni aplikacionin falas dhe dorëzoni plotësisht kontrollin! Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Krijoni shumë modele të tjera emocionuese duke përdorur aplikacionin dhe zbuloni të gjitha mundësitë. Vibratori i mbivendosjes është i lehtë për t’u rimbushur me kabllon USB të përfshirë. Love Distance Range G vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani gjithmonë me maturi dhe ta mbani lodrën me vete. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Availability: Në gjendje SKU: LD-002-PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Reach G është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Ju mund ta lidhni lehtësisht vibratorin në parzmoren e rregullueshme dhe pasi të futet, do të shijoni stimulimin e shijshëm të klitorit dhe pikës G. Shkarkoni aplikacionin falas dhe dorëzoni plotësisht kontrollin! Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Krijoni shumë modele të tjera emocionuese duke përdorur aplikacionin dhe zbuloni të gjitha mundësitë. Vibratori i mbivendosjes është i lehtë për t’u rimbushur me kabllon USB të përfshirë. Love Distance Range G vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani gjithmonë me maturi dhe ta mbani lodrën me vete. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Vibrator G-Spot Portable Love Distance

Çmimi origjinal qe: 28,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 19,880 LEK.

In stock