Vibrator G-Spot Oslo

5,600 LEK

Vibrator i rimbushshëm, me madhësi udhëtimi me kokë të sheshtë me gunga të vogla për kënaqësi shtesë. Ky vibrator Oslo G-Spot është krijuar posaçërisht për të stimuluar klitorisin ose G-Spot. Lëkura e butë silikoni është hipoallergjike dhe e lehtë për tu pastruar. Pas 2 orësh penisikimi, mund të luani për më shumë se një orë. Shijoni një nga 10 mënyrat e dridhjeve duke përdorur një ndërfaqe të thjeshtë me një buton në fund të kësaj lodre. Shtypeni këtë buton për 3 sekonda për ta ndezur ose fikur dhe shtypni shkurt për të hyrë në modalitetin tjetër. Përdorni pak lubrifikant me bazë uji për kënaqësinë përfundimtare. Oslo është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për tu pastruar, përdorni pastruesin tonë të lodrave për higjienë shtesë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2575 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i rimbushshëm, me madhësi udhëtimi me kokë të sheshtë me gunga të vogla për kënaqësi shtesë. Ky vibrator Oslo G-Spot është krijuar posaçërisht për të stimuluar klitorisin ose G-Spot. Lëkura e butë silikoni është hipoallergjike dhe e lehtë për tu pastruar. Pas 2 orësh penisikimi, mund të luani për më shumë se një orë. Shijoni një nga 10 mënyrat e dridhjeve duke përdorur një ndërfaqe të thjeshtë me një buton në fund të kësaj lodre. Shtypeni këtë buton për 3 sekonda për ta ndezur ose fikur dhe shtypni shkurt për të hyrë në modalitetin tjetër. Përdorni pak lubrifikant me bazë uji për kënaqësinë përfundimtare. Oslo është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për tu pastruar, përdorni pastruesin tonë të lodrave për higjienë shtesë.

Vibrator G-Spot Oslo

5,600 LEK

Out of stock